Krasnodar Neprehral Prvýkrát V Roku 2021

Obsah:

Anonim

V zápase 20. kola ruského šampionátu nedokázal Ural poraziť Krasnodar. Stretnutie sa skončilo skóre 2: 2.

Pre Krasnodar to bolo prvé žrebovanie v roku 2021. Predtým býci prehrali dvakrát s Dynamom Záhreb vo finále 1/16 Európskej ligy (2: 3, 0: 1) a podľahli Soči v 1/8 finále Ruského pohára (1: 2). Ural predĺžil svoju trojligovú sériu na ruskom šampionáte. Predtým Jekaterinburg remizoval s CSKA (2: 2), Tambovom (1: 1), Rubinom (0: 0).

Spartak utrpel štvrtú prehru v rade, podľahol Rubinovi

V základnej zostave Krasnodaru sa predstavilo osem Rusov, so súčasným limitom by mali byť minimálne traja.

Býci sa ujali vedenia už v 12. minúte stretnutia. Magomed-Shapi Suleimanov sa vyznamenal. Pre útočníka je to piaty gól v sezóne.<>

V 20. minúte museli hostia stretnutia vynútené striedanie, zranil sa obranca Jevgenij Černov. Namiesto toho do ihriska vstúpil nováčik Ambroise Oyongo, ktorý však v druhej polovici skoro vystriedal.

O pár minút neskôr Igor Smolnikov hrubo porušil pravidlá a vylial druhú žltú kartu, ktorú ale rozhodca Sergej Karasev z ihriska odstránil.

Na začiatku druhého polčasu Ural vyrovnal skóre. Gól strelil Rafal Augustynyak.

O sedem minút neskôr si Poliak pripísal double.

V 86. min mohli býci vyrovnať skóre vďaka gólu Remi Cabella.

V dôsledku remízy si Ural upevnil pozíciu na ruskom šampionáte na 12. mieste. Na konte „čmeliakov“22 bodov. Krasnodar sa posunul na ôsme miesto. Majetok „býkov“má 31 bodov.

V ďalšom kole nastúpi Ural proti Ufe, Krasnodar proti Spartaku. Oba zápasy sa uskutočnia 7. marca. Prvé stretnutie sa začína o 14.00 h a druhé o 19.00 h moskovského času.

Ruský šampionát. 20. kolo

Krasnodar - Ural - 2: 2

Krasnodar: Agkatsev - Černov (32 rokov, Oyongo, Martynovič, 46 rokov), Sorokin, Kayo, Smolnikov - Klasson, Gazinský, Olsson (Viljena, 63 rokov), Sulejman (Kabella, 72 rokov) - Ionov, Ari (Wanderson, 63 rokov)

Ural: Godzyur - Kalinin, Strandberg, Rykov, Kulakov - Augustynyak, Jovichich (Mishkich, 46 rokov) - El-Kabir (Maksimenko, 84 rokov), Bikfalvi, Ibrahimay (Gadzhimuradov, 75 rokov) - Pogrebnyak (Panyukov, 68 rokov)

Ciele: Sulejman 12 (1: 0); Augustynyak, 52 rokov (1: 1); 59, (1: 2); Cabella, 86 (2: 2)

Varovania: Smolnikov, 26 / Jovićic, 4; Rykov, 48 rokov

Vymazania: Smolnikov, 35 (druhá žltá karta)

Rozhodca: Sergey Karasev (Moskva)