Spartak Utrpel štvrtú Prehru V Rade, Podľahol Rubinovi

Obsah:

Anonim

Moskovský „Spartak“podľahol v rámci 20. kola ruského futbalového šampionátu Kazanu „Rubin“skóre 0: 2. Stretnutie sa konalo v Moskve na štadióne Arény Otkrytie.

Hlavnou intrigou v moskovskom „Spartaku“bolo vystúpenie nováčika Quincy Promes v základnej zostave. Výsledkom je, že sa hráč objavil od prvých minút a dokázal vystužiť ľavé krídlo červeno-bieleho útoku, ale nepodarilo sa mu streliť efektívne akcie.

V prvom polčase si možno všimnúť dve žlté karty a vylúčenie Romana Zobnina. Po prestávke sa trénerský štáb červeno-bielych rozhodol osviežiť stred poľa a namiesto Hendrixa sa na ihrisku objavil Kral.

„Rubin“8 minút po začiatku druhej časti hry dokázal využiť početnú výhodu v zostave a Despotovic otvoril skóre zápasu. Kvaratskhelia dostal prihrávku z dolnej časti šestnástky niekoho iného, po ktorej sa postavil pod tlak Mojseja a prihrávkou našiel Despotovicha v držaní Maksimenka, ktorý dotykovým kopom poslal loptu do rohu brány.

V 71. minúte zápasu hlavný rozhodca zápasu Sergej Lapočkin vyrovnal zostavy a ukázal druhého žltého Olivera Abilgora, čo však červeno-bielym nepomohlo a v 89. minúte stretnutia skóroval Despotovič dvojitý.

Je to štvrtá prehra Spartaka v rade v oficiálnych zápasoch. Spartak 20. februára podľahol Dynamu na Ruskom pohári (0: 2), pred zimnou prestávkou na ruskom šampionáte prehral dvakrát po sebe: Zenit (1: 3) a Soči 0: 1.

Spartak (Moskva) - Rubin (Kazaň) - 0: 2

«Spartakus»: Maksimenko, Zhigo, Maslov (Bakaev, 81 rokov), Jikia, Ayrton, Mojžiš, Hendrix (46 rokov), Zobnin, Ponce, Promes, Sobolev.

«Ruby»: Dupin, Samoshnikov, Starfelt, Uremovich, Zuev (Begich, 25), Abilgor, Shatov, Musaev (Yevtich, 80), Kvaratskhelia, Makarov (Bakaev, 85), Despotovich.

Ciele: Despotovič, 53, 89.

Varovania: Gigot, 12; Mojžiš, 20; Zobnin, 37, 45 + 3; Sobolev, 75; Jikia, 87 rokov / Šatov, 7; Begich, 26; Abilgor, 62, 71 rokov.

Odstránenie: Zobnin, 45 + 3 / Abilgor, 71

Rozhodca: Sergey Lapochkin (Petrohrad)