Salavat Julajev Sa V Prvom Kole Gagarinovho Pohára Proti Traktoru Ujal Vedenia

Obsah:

Anonim

V treťom zápase 1/8 finále Gagarinovho pohára zvíťazil Salavat Julajev z Ufy nad Traktorom z Čeľabinsku skóre 4: 0.

V prvej tretine strelil puk za Ufu Alexander Kadeikin, v druhej tretine zápasu strelili góly Marcus Granlund a Peter Khokhryakov. V treťom segmente hry dal na poslednú chvíľu Vyacheslav Solodukhin do prázdnej brány Traktoru štvrtý gól Salavatovi Julajevovi.

Skóre v sérii bolo 2: 1 v prospech tímu Ufa.

Najbližší zápas sa uskutoční v Traktor aréne 9. februára o 17:00 moskovského času.

Hokej. KHL. Play-off

Východná konferencia. 1/4 finále

Tretí zápas

"Traktor" (Čeľabinsk) - "Salavat Julajev" (Ufa) – 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Ciele: Kadeikin - 1 (Žarkov, Birjukov), 12:27 - 0: 1. Granlund - 1 (Hartikainen), 26:58 - 0: 2. Khokhryakov - 1, 31:40 - 0: 3. Solodukhin - 1 (p.v., Alekseev), 59:39 - 0: 4

Brankári: Fedotov (Will, 31:40, 59:06 - 59:39) - Metsola

Pokuta: 18 – 4

Hody: 19 (8+6+5) – 25 (5+6+14)

Sudcovia: Victor Birin, Martin Fraňo

7. marca. Čeľabinsk. Lietadlo „Traktor“pomenované po V. Belousovovi.

Skóre série: 1-2